ارتباط با جنس مخالفازدواج

بهترین روش های جذب پسر مورد علاقه کدامند؟

راه های جذب پسران روش هایی هستند که با به کارگیری آنها می‌توانید هر پسری را عاشق خود کنید. البته نمیتوان گفت راه حل های قطعی و مطمئنی برای جذب هر پسری وجود دارد بلکه شما باید با توجه به شخصیت هر مرد با او رفتار کنید تا جذب شما شود. اصلی ترین نکته در راه‌های جذب پسران این است که خودتان باشید و خودتان را دوست داشته باشید. در این مقاله از پازل زندگی شما را راهنمایی می‌کنیم تا توجه پسر مورد علاقه تان را به خود جلب کنید و احساسات او را بر انگیزید:

خودتان را دوست داشته باشید

اگر میخواهید پسران جذب شما شوند باید خودتان را دوست داشته باشید. لباس هایی که به شما می آیند؛ بپوشید؛ به خودتان برسید؛ اعتماد به نفس داشته باشید و سعی کنید در کارهایی که انجام می‌دهید؛ موفق باشید. اگر به خودتان اهمیت بدهید؛ توجه آنها را نیز جلب می کنید. داشتن سبک زندگی سالم، مثل تغذیه سالم و ورزش کردن به شما کمک می کند در چشم مردان جذاب تر به نظر برسید.

مثبت اندیش باشید

پیش از این درباره رابطه مثبت اندیشی و پولدار شدن صحبت کردیم حالا می‌خواهیم رابطه مثبت اندیشی با جذب جنس مخالف را بررسی کنیم. بله تعجب نکنید! مثبت‌اندیشی در جلب توجه و جذب دیگران تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر شما در هر چیزی به دنبال جنبه مثبت آن باشید؛ همین احساس را از طرف مقابل نیز دریافت خواهید کرد. هرچقدر شما با پسر مورد علاقه تان شادتر باشید و روی مسائل مثبت تمرکز کنید؛ احساس او نیز نسبت به شما بیشتر خواهد شد. زمانی که با پسر مورد علاقه تان صحبت می کنید؛ به جای یادآوری خاطرات تلخ یا تجربیات ناگواری که داشته اید؛ فقط سعی کنید روی تمام اتفاقات مثبت زندگی تان تمرکز کنید؛ به این ترتیب توجه او را بیشتر جلب خواهید کرد.

این راه هم بخوانید بدنیست:  روابط عاطفی در دوران عقد و نامزدی

توانایی های خود را بشناسید

مطمئنا شما در بسیاری از جنبه های زندگی، موفقیت هایی کسب کرده اید و توانایی هایی دارید که منحصر به خود شماست و سایر دختران این توانایی‌ها را ندارند. بهتر است ۵ توانمندی که در خود می بینید که شما را نسبت به دیگران برتری داده است؛ یادداشت کنید و هر روز به این یادداشت خود نگاهی بیاندازید تا توانمندی‌های خود را فراموش نکنید. روی این توانمندی ها تمرکز کنید و برای تقویت آنها تلاش کنید. هر چقدر موفق تر باشید؛ توجه پسران بیشتر به شما جلب خواهد شد. سعی کنید نقطه ضعف های تان را جلوی پسران مطرح نکنید. البته خودتان باید به نقطه ضعف های تان واقف باشید و سعی در برطرف کردن آنها نمایید.

اعتماد به نفس داشته باشید

داشتن اعتماد به نفس یکی از راههای جذب پسران است. برای تقویت اعتماد به نفس خود می توانید مقاله دیگر سایت پازل زندگی را مطالعه کنید. اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشید؛ هنگام برخورد با پسر مورد علاقه تان با آرامش با او رفتار می کنید و زیاد جوگیر نمی‌شوید. این نوع رفتار بیشتر پسران را جلب خواهد کرد. به خاطر داشته باشید اعتماد به نفس داشتن با متکبر بودن متفاوت است. شما باید در عین حال که اعتماد به نفس بالایی دارید؛ فردی متواضع و انعطاف پذیر به نظر برسید.

شوخ طبع باشید

از دیگر راه های جذب پسران، شوخ طبع بودن است. خود شما هم مطمئناً دوست ندارید با یک فرد بسیار جدی که هیچ گونه شادی در چهره او دیده نمی شود؛ قرار ملاقات بگذارید. بنابراین زمانی که با پسران صحبت می‌کنید؛ سعی کنید چیز های خنده داری را به یاد بیاورید و مطرح کنید. حتی میتوانید از موقعیت‌های مختلف جوک بسازید اما مراقب باشید که پسران را مسخره نکنید؛ آنها از این کار متنفرند.

این راه هم بخوانید بدنیست:  چه کسانی باید برای مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج مراجعه کنند؟

ماجراجو باشید

دختران ماجراجو بهتر می توانند پسران را جذب کنند. پسران ترجیح می‌دهند با دخترانی قرارملاقات بگذارند که آنها را در فعالیت های ورزشی و تفریحی مختلف همراهی می‌کنند. مثلا اگر پسر مورد علاقه شما به کوهنوردی علاقه دارد شما هم باید بتوانید با او همراهی کنید. در غیر این صورت او زمان های تفریح خود را با دیگران خواهد گذراند و توجهی به شما نخواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا