ارتباط با جنس مخالفازدواج

نحوه برقراری ارتباط با جنس مخالف – دختران

قوانینی برای ارتباط با جنس مخالف 

در خصوص ارتباط با جنس مخالف، شاید گاهی پیش آمده است، زمانی که برای اولین بار با دختری صحبت می‌کنید، نتوانید به خوبی بر اوضاع مسلط شوید و لکنت زبان بگیرید و یا همه چیز را فراموش‌کنید؟ جای هیچگونه نگرانی نبست. شما با کمی تمرین و آگاهی به راحتی می‌توانید با کسب مهارت‌های لازم با هر دختری ارتباط برقرار کنید و روابط اجتماعی خود را ارتقاء بخشید. به یاد داشته باشید که اولین برخورد نسبت به دختر مورد علاقه‌تان بسیار برای او حائز اهمیت است. در زیر مهارت‌هایی را برای شروع گفتگوی در اولین برخورد و ارتباط با جنس مخالف (دختر) برایتان بازگو می‌ کنیم:

ارتباط با جنس مخالف

نحوه برقراری ارتباط با جنس مخالف- دختران

در مسئله ارتباط با جنس مخالف آن هم دختران،  با آشنا شدن با یک سری اصول و قوانین، در ادامه مهارت های لازم راکسب خواهید نمود.

  • جلب نظر او در نگاه اول

در مور د ارتباط با جنس مخالف این موضوع می تواند تا حدودی در شکل گیری رابطه تعیین کننده باشد. منظور این نیست که به چشم‌های او زل بزنید، فقط کافی است در هنگام نگاه کردن به او کمی  اعتدال را رعایت کنید و هر از چند گاهی این کار را تکرار کنید البته با کمی لبخند نتیجه بهتری کسب می نمایید. در این لحظه جلو بروید و سلام کنید.

  • خودتان را معرفی کنید.

برای ارتباط با جنس مخالف در اولین برخورد، شما می‌توانید جلو رفته سلام کرده و خودتان را معرفی کنید و این معرفی در صورتی است که از قبل همدیگر را نمی شناسید. و در ادامه در مورد یک موضوع مشترک سر صحبت را بازکنید و بعد اقدام به معرفی خود نمایید. بعد از معرفی خود ، از او  بخواهید تا خود را معرفی کند. اگر از قبل نام او را می‌دانید پس در هنگام صحبت کردن چند باری به نام او اشاره کنید. اینگونه او حس خوبی نسبت به شما پیدا می‌ کند. بنابراین در هنگام جواب دادن به او همواره کوشش کنید دقت عمل بیشتری داشته باشید.

این راه هم بخوانید بدنیست:  ازدواج سفید یعنی چه؟

ارتباط یا جنس مخالف

  • خودتان باشید.

در راستای ارتباط با جنس مخالف، نهایت سعی تان را بکنید تا فقط خودتان باشید و نیز پیوسته منعطف باشید. خود واقعی‌تان را نشان دهید و بگذارید دختر مقابل‌تان از همان ابتدا  بفهمد با چه شخصی مواجه است. بدین وسیله، بهتر می‌توانید شخصیت یکدیگر را بشناسید. البته وقتی می‌گوییم خودتان باشید، الزامی ندارد همه اسرار زندگی خود را در همان گفتگوهای آغازین به او نشان دهید. فقط در مورد مواردی که فکر می‌کنید ضرورت دارد بیان کنید.

  • لبخند بزنید.

برای داشتن نتیجه بهتر در باب ارتباط با جنس مخالف، لبخند بزنید که این کار نقش به سزایی در ادامه روند رابطه شما با فرد مورد نظرتان خواهد داشت. شما با لبخند این حس را به او القاء می‌کنید که از گفتگو با او لذت می‌برید و او نیز با حس بهتری می‌تواند صحبت‌هایش را  با شما به راحتی ادامه دهد.

  • مسائل شخصی را مطرح نکنید.

در جهت ارتباط با جنس مخالف، هر مسئله‌ای که باعث ناراحتی او شود از بیان آن پرهیز نمایید. به موضوعات ساده روی بیاورید. قرار نیست در همین چند لحظه گفتگو همدیگر را بخوبی بشناسید. در مورد سرگرمی‌های روزانه  و کتاب مورد علاقه‌ی خود بحث و تبادل نظر کنید و اینگونه جریان گفتگو شکل بهتری به خود میگیرد. البته منظور، صحبت در مورد مسائل پیش پا افتاده و تکراری نیست، سعی کنید با طرح موضوع‌های جالب  و جذاب در نظر او فردی خلاق بنظر آیید تا در امتداد ارتباط با جنس مخالف بهترین عملکرد را داشته باشید.

با توجه به این نکات شما می‌توانید در امر ارتباط با جنس مخالف موفقیت‌ های لازم را حاصل نمایید.

این راه هم بخوانید بدنیست:  اختلاف مذهبی در ازدواج چه مشکلاتی را به وجود خواهد آورد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا